Fundacja Ex Bono

Podziękowania

Naszym największym osiągnięciem jest pomoc potrzebującym Daje nam to wiele satysfakcji i radości. Wdzięczni jesteśmy za każde dobre słowo, uśmiech, doceniamy też podziękowania

 

 

Pozdrowienia od naszych podopiecznych

Podziękowania od Agatki i najmłodszych uczestników obozu terapeutyczno-sportowego w Zakopanem

Podziękowania

15 września 2021 r.

Na ręce pracowników fundacji pragnę złożyć ogromne podziękowania za pomoc i wsparcie udzielone w bardzo trudnym okresie mojego życia.
Po wyprowadzce od męża alkoholika, otrzymałam od fundacji wparcie finansowe przy wynajęciu mieszkania dla siebie i dwóch córek. Panie z fundacji postarały się aby starsza córka przy wsparciu finansowym z fundacji mogła zrobić kurs prawo jazdy tak przydatny w dzisiejszych czasach.
Podczas pandemii i zdalnego nauczania córce zepsuł się laptop na którym się uczyła. Dzięki staraniom Pań z fundacji udało się zakupić dla córki nowy super sprzęt, który dziś służy nie tylko córce ale wszystkim domownikom.
Fundacja umożliwia korzystanie z pomocy prawnej w trudnych sprawach. Pan Mecenas zawsze służy pomocą, dobrą radą i kiedy zachodzi potrzeba pisze potrzebne pisma. Dla osoby, która kompletnie się nie zna na tych sprawach taka pomoc jest bezcenna.
Również dzięki fundacji mogę liczyć na fachową pomoc a nawet można powiedzieć opiekę wspaniałej Pani Psycholog. Pani Ania pomaga mi przywrócić prawidłowe spojrzenie na świat. Pani Psycholog pomaga mi na nowo stanąć na nogi pod względem psychicznym, przywraca mi chęć do walki o siebie i „nowe” normalne życie. Jak trener na ringu bokserskim motywuje do stawiania czoła nowym i starym problemom
Składam więc serdeczne podziękowania dla całego zespołu fundacji za pomoc, wsparcie, dobre słowo, troskę, za to że drzwi fundacji są zawsze otwarte dla potrzebujących.

Dziękuję z całego serca
Ewa

Mysłowice, 2.09.2021r.

Witam, chciałam podziękować Fundacji i jej pracownikom za całą okazaną pomoc mnie i moim synom. Gdy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji życiowej otrzymaliśmy od Państwa wsparcie w postaci terapii psychologa dla mnie i starszego syna, pomocy prawnej przy rozwodzie jak również pomocy finansowej w postaci bonów towarowych i bardzo dużej pomocy przy doposażeniu mieszkania (pralka, sofa, płyta indukcyjna, szafka). Państwa Fundacja od ponad dwóch lat interesuje się naszym losem, jesteśmy w stałym kontakcie z terapeutą, a syn do tej pory korzysta z psychologa od Państwa.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko i jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Pozdrawiamy
Izabela i Daniel

3.09.2021 r.

Dzień dobry
Z głębi całego serca chciałabym bardzo serdecznie podziękować całej Fundacji Exbono, wspaniałym i bardzo pomocnym ludziom ktorzy tam pracują, Uzyskałam bardzo dużo wsparcia, bezcenną pomoc psychologiczną która dała mi siłę i wiarę w siebie, pomoc prawną bardzo przydatną, bony które wykorzystałam w pełni, drzwi które dały mi ochronę przed oprawcą oraz kursy- szkolenia które dadzą mi szansę zdobyć jeszcze więcej wiedzy i odwagi żeby osiągnąć sukcesy zawodowe.

Joanna

1.09.2021 r.

Dzień dobry,
Chciałam Państwu podziękować za pomoc finansową: zakup szafy do pokoju synów, pomoc w dofinansowaniu czynszu, za pomoc prawna ,bony żywnościowe. Za tą pomoc jestem bardzo wdzięczna bo w tak trudnych chwilach jest bardzo miła i potrzebna pomoc jak ta, która ja otrzymałam z fundacji. Od żadnej fundacji nie dostałam tego co tutaj i to w bardzo szybkim czasie. Pracuje od 21 roku życia i nie korzystam z żadnych pomocy. Dziękuję z całego serca.
Pozdrawiam wraz z synami Anna 

1.09.2021 r.

Dzień dobry!
Zwracam się do Państwa, ponieważ pragnę gorąco podziękować za pomoc otrzymaną za pośrednictwem Fundacji Ex Bono – Okręgowego Ośrodka Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Tychach. Od momentu kiedy udałam się po raz pierwszy do Fundacji z prośbą o pomoc otrzymałam od wszystkich pracowników ogrom wsparcia, za które jestem niezmiernie wdzięczna. W najtrudniejszych chwilach mogłam skorzystać z darmowej pomocy prawnej oraz bonów na zakup żywności. Dzięki wsparciu fundacji mogę kontynuować psychoterapię, a moi synowie mieli możliwość skorzystania z konsultacji psychiatrycznej, która była konieczna ze względu na ich niepełnosprawność, zaś najmłodszy syn korzysta obecnie z pomocy psychologicznej. Obecnie korzystamy również z terapii krzyżowo-czaszkowej. Nieocenioną pomocą był zakup monitora komputerowego dla najstarszego syna, uczącego się obecnie w zawadzie technik informatyki, a następnie zakup laptopa dla młodszego syna, obecnie ucznia klasy piątej szkoły podstawowej – dzięki tej pomocy moi synowie mają możliwość, w sytuacji ograniczeń spowodowanych epidemią covit, uczenia się w trybie zdalnym.
Dzięki wsparciu fundacji mogłam spokojnie oczekiwać rozpoczęcia roku szkolnego, gdyż uzyskałam także pomoc na zakup artykułów szkolnych, a ja oraz moje dzieci mogliśmy skorzystać z wyjazdu wakacyjnego- turnusu rehabilitacyjnego, który również pomogła sfinansować Fundacja.
Jeszcze raz składam wyrazy wdzięczności dla wszystkich pracowników fundacji za ogrom pracy i zaangażowanie w niesienie pomocy, życząc dalszych sukcesów w realizacji misji, jaką jest pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom.
Z poważaniem,
Elżbieta 

 

5.05.2021 r.

Witam. Chciałbym serdecznie podziękować za wsparcie, jakie otrzymaliśmy od Fundacji w chwilach bardzo trudnych, dotyczących naszej rodziny. W tym czasie sytuacja nasza uległa poprawie. Uzyskaliśmy pomoc, materialną, prawną i terapeutyczną, dzięki której jakość naszego bytu jest teraz zupełnie inna. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam w swoim imieniu, jak również naszych dzieci: Michała, Macieja, Anny, Weroniki i Pawła.

Leszek 

13 października 2020

Szanowni Państwo,
Bardzo jestem wdzięczna za okazaną, szybką pomoc. Przekazałam informacje Panu Adamowi i sam teraz musi podjąć decyzję , czy będzie płacił, czy nie? Uprzejmie Państwa proszę o przekazanie podziękowań dla Pana Adwokata. Pan Adam również dziękuje.

Z poważaniem,

Pracownik socjalny
Centrum Integracji Społecznej w Mikołowie

29.07.2019

Szanowni Państwo

W imieniu Kierownika Centrum Integracji Społecznej , naszego podopiecznego Pana Krzysztofa Z, oraz Mnie chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Państwu , jako osobom zaangażowanym w pozyskaniu pomocy prawnej dla Pana Krzysztofa. Jednocześnie za Państwa pośrednictwem bardzo dziękujemy Panu prawnikowi, który spotkał się z nami w dniu 24.07.2019 R w punkcie konsultacyjnym w Mikołowie przy ul. Kolejowej 2. Pan prawnik z dużym zainteresowaniem wysłuchał problemu naszego podopiecznego, zapoznał się z dokumentacją przyniesioną przez Pana Krzysztofa, a następnie udzielił odpowiedniej porady. Wyrażamy nadzieję, iż jeszcze w przyszłości będziemy mogli skorzystać z pomocy Państwa Ośrodka, w innych sytuacjach, jeśli takie powstaną i trafimy na taką osobę zaangażowaną, jak wspomniany powyżej Pan prawnik.

Z poważaniem,
Pracownik socjalny
Centrum Integracji Społecznej w Mikołowie

 

 

 

 

 

Przewiń do góry