Fundacja Ex Bono

Podziękowania

Naszym największym osiągnięciem jest pomoc potrzebującym Daje nam to wiele satysfakcji i radości. Wdzięczni jesteśmy za każde dobre słowo, uśmiech, doceniamy też podziękowania

 

 

Pozdrowienia od naszych podopiecznych

Podziękowania od Agatki i najmłodszych uczestników obozu terapeutyczno-sportowego w Zakopanem

Podziękowania

Mysłowice, 2.09.2021r.

Witam, chciałam podziękować Fundacji i jej pracownikom za całą okazaną pomoc mnie i moim synom. Gdy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji życiowej otrzymaliśmy od Państwa wsparcie w postaci terapii psychologa dla mnie i starszego syna, pomocy prawnej przy rozwodzie jak również pomocy finansowej w postaci bonów towarowych i bardzo dużej pomocy przy doposażeniu mieszkania (pralka, sofa, płyta indukcyjna, szafka). Państwa Fundacja od ponad dwóch lat interesuje się naszym losem, jesteśmy w stałym kontakcie z terapeutą, a syn do tej pory korzysta z psychologa od Państwa.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko i jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Pozdrawiamy
Izabela i Daniel

3.09.2021 r.

Dzień dobry
Z głębi całego serca chciałabym bardzo serdecznie podziękować całej Fundacji Exbono, wspaniałym i bardzo pomocnym ludziom ktorzy tam pracują, Uzyskałam bardzo dużo wsparcia, bezcenną pomoc psychologiczną która dała mi siłę i wiarę w siebie, pomoc prawną bardzo przydatną, bony które wykorzystałam w pełni, drzwi które dały mi ochronę przed oprawcą oraz kursy- szkolenia które dadzą mi szansę zdobyć jeszcze więcej wiedzy i odwagi żeby osiągnąć sukcesy zawodowe.

Joanna

1.09.2021 r.

Dzień dobry,
Chciałam Państwu podziękować za pomoc finansową: zakup szafy do pokoju synów, pomoc w dofinansowaniu czynszu, za pomoc prawna ,bony żywnościowe. Za tą pomoc jestem bardzo wdzięczna bo w tak trudnych chwilach jest bardzo miła i potrzebna pomoc jak ta, która ja otrzymałam z fundacji. Od żadnej fundacji nie dostałam tego co tutaj i to w bardzo szybkim czasie. Pracuje od 21 roku życia i nie korzystam z żadnych pomocy. Dziękuję z całego serca.
Pozdrawiam wraz z synami Anna 

1.09.2021 r.

Dzień dobry!
Zwracam się do Państwa, ponieważ pragnę gorąco podziękować za pomoc otrzymaną za pośrednictwem Fundacji Ex Bono – Okręgowego Ośrodka Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Tychach. Od momentu kiedy udałam się po raz pierwszy do Fundacji z prośbą o pomoc otrzymałam od wszystkich pracowników ogrom wsparcia, za które jestem niezmiernie wdzięczna. W najtrudniejszych chwilach mogłam skorzystać z darmowej pomocy prawnej oraz bonów na zakup żywności. Dzięki wsparciu fundacji mogę kontynuować psychoterapię, a moi synowie mieli możliwość skorzystania z konsultacji psychiatrycznej, która była konieczna ze względu na ich niepełnosprawność, zaś najmłodszy syn korzysta obecnie z pomocy psychologicznej. Obecnie korzystamy również z terapii krzyżowo-czaszkowej. Nieocenioną pomocą był zakup monitora komputerowego dla najstarszego syna, uczącego się obecnie w zawadzie technik informatyki, a następnie zakup laptopa dla młodszego syna, obecnie ucznia klasy piątej szkoły podstawowej – dzięki tej pomocy moi synowie mają możliwość, w sytuacji ograniczeń spowodowanych epidemią covit, uczenia się w trybie zdalnym.
Dzięki wsparciu fundacji mogłam spokojnie oczekiwać rozpoczęcia roku szkolnego, gdyż uzyskałam także pomoc na zakup artykułów szkolnych, a ja oraz moje dzieci mogliśmy skorzystać z wyjazdu wakacyjnego- turnusu rehabilitacyjnego, który również pomogła sfinansować Fundacja.
Jeszcze raz składam wyrazy wdzięczności dla wszystkich pracowników fundacji za ogrom pracy i zaangażowanie w niesienie pomocy, życząc dalszych sukcesów w realizacji misji, jaką jest pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom.
Z poważaniem,
Elżbieta 

 

5.05.2021 r.

Witam. Chciałbym serdecznie podziękować za wsparcie, jakie otrzymaliśmy od Fundacji w chwilach bardzo trudnych, dotyczących naszej rodziny. W tym czasie sytuacja nasza uległa poprawie. Uzyskaliśmy pomoc, materialną, prawną i terapeutyczną, dzięki której jakość naszego bytu jest teraz zupełnie inna. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam w swoim imieniu, jak również naszych dzieci: Michała, Macieja, Anny, Weroniki i Pawła.

Leszek 

13 października 2020

Szanowni Państwo,
Bardzo jestem wdzięczna za okazaną, szybką pomoc. Przekazałam informacje Panu Adamowi i sam teraz musi podjąć decyzję , czy będzie płacił, czy nie? Uprzejmie Państwa proszę o przekazanie podziękowań dla Pana Adwokata. Pan Adam również dziękuje.

Z poważaniem,

Pracownik socjalny
Centrum Integracji Społecznej w Mikołowie

29.07.2019

Szanowni Państwo

W imieniu Kierownika Centrum Integracji Społecznej , naszego podopiecznego Pana Krzysztofa Z, oraz Mnie chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Państwu , jako osobom zaangażowanym w pozyskaniu pomocy prawnej dla Pana Krzysztofa. Jednocześnie za Państwa pośrednictwem bardzo dziękujemy Panu prawnikowi, który spotkał się z nami w dniu 24.07.2019 R w punkcie konsultacyjnym w Mikołowie przy ul. Kolejowej 2. Pan prawnik z dużym zainteresowaniem wysłuchał problemu naszego podopiecznego, zapoznał się z dokumentacją przyniesioną przez Pana Krzysztofa, a następnie udzielił odpowiedniej porady. Wyrażamy nadzieję, iż jeszcze w przyszłości będziemy mogli skorzystać z pomocy Państwa Ośrodka, w innych sytuacjach, jeśli takie powstaną i trafimy na taką osobę zaangażowaną, jak wspomniany powyżej Pan prawnik.

Z poważaniem,
Pracownik socjalny
Centrum Integracji Społecznej w Mikołowie

 

 

 

 

 

Przewiń do góry